Харчові вподобання залежать від характеру Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.11.2009 17:03 · Розділ: Цікаві факти

Кожна людина хоч раз у житті відчувала непереборне бажання з'їсти що-небудь конкретне. Але не кожен знає, що воно обумовлено не тільки нагальними потребами організму, але й особливостями характеру.

"У такій тязі існує певна фізіологічна основа, але вона також допомагає зрозуміти, якою людиною ви є насправді", - говорить керівник Фонду досліджень з порушень нюху і смаку в Чикаго (США), доктор Алан Хірш. Він займався вивченням харчових пристрастей близько 25 років, а в його дослідженнях брали участь понад 18 тисяч осіб.

Якщо ви мрієте про солоне, швидше за все, у вас дефіцит деяких мінеральних речовин. Зрозуміло, що жінки, які дотримуються безсольової дієти, хочуть солоного більше за інших, говорить кандидат медичних наук, дослідник з Центру хімії відчуттів Монелла у Філадельфії, США, Майкл Тордофф.

Однак потреба в солоному може говорити і про брак інших мікроелементів. Низка досліджень продемонструвала, що тварини при нестачі калію, кальцію і заліза їдять сіль у великих кількостях. Про ваш характер така пристрасть може сказати, що ви пливете за течією. На думку Хірша, такі люди вважають, що їх долю визначають якісь зовнішні сили, а не власні устремління.

Шоколад - потужний антидепресант, якого потребує тіло. Коли гормони задоволення перестають вироблятися в потрібній кількості і потрібно швидко їх відновити, шоколад буде найкращим засобом.

Найкраще для любителів молочного шоколаду - це вихідний, проведений один на один з гарною книгою. Фото взяте з сайту gettyimages.com
Найкраще для любителів молочного шоколаду - це вихідний, проведений один на один з гарною книгою. Фото взяте з сайту gettyimages.com

Ваш характер залежить від того, який саме шоколад ви любите. Якщо ви віддаєте перевагу темному шоколаду, то вся ваше життя - це нескінченне свято. Ви живете легко і завжди знаходитеся в центрі подій на роботі і поза нею. Якщо ви віддаєте перевагу молочному шоколаду, то ви тиха, занурена у свої внутрішні переживання людина. Найкраще для вас - це вихідний, проведений один на один з гарною книгою.

Пряна їжа стимулює інтенсивність обміну речовин, зігріває організм. Деякі вчені вважають, що схильність до вживання прянощів виникає у випадках нестабільного артеріального тиску, брадикардії і прискореного дихання.

Пристрасть до такої їжі говорить про те, що ви любите порядок, не хочете даремно витрачати час і ніколи не вдається в деталі. Любителі ласощів більше за інших йдуть за покликом, говорить Хірш. Він описує їх як вельми життєлюбних людей, які не звикли шкодувати про скоєне. Вони люблять виділятися з натовпу і відчувати свою унікальність.

Якщо ви любите і цукерки, і солоне, це означає, що ваш обмін став млявим і вам потрібно підбадьорити його поєднанням глюкози і натрію, коментує Хірш. Любителі такої їжі - одинаки, які часто виявляються дуже талановитими людьми. За даними Хірша, такі люди зовні здаються стриманими, але у справі проявляють себе як творчі натури.

Джерело infox.ru


Інші новини розділу