Незабаром можна буде "спілкуватися" з автомобілем по телефону Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.11.2009 11:02 · Розділ: Нові технології

Компанії Mercedes-Benz і Hughes Telematics Inc. оголосили про створення єдиного пристрою, який дозволить спілкуватися зі своїм власним автомобілем. Пристрій, названий "mbrace", встановлюватиметься на більшості автомобілів Mercedes-Benz, що продаються у США.

Система mbrace керується голосом, і за твердженням розробників, має 18 функцій. Так, система може знайти транспортний засіб, заблокувати чи розблокувати замки дверей, повідомити господаря про стан охоронної системи, необхідність ремонту або обслуговування машини. Крім того, система здатна самостійно викликати службу порятунку в разі аварії, і повідомити координати автомобіля.

Є серед можливостей mbrace і більш прикладні: наприклад, за допомогою системи можна замовити квіти, купити квитки на концерт або з'ясувати, де знаходиться найближчий ресторан. "Це наступне покоління телематичних систем", - заявив президент Hughes Telematics, Ерік Голдмен.

Пристрійmbrace. Фото взято з сайту autorambler.ru
Пристрійmbrace. Фото взято з сайту autorambler.ru

Пристрій сумісний з персональними комп'ютерами та може управлятися за допомогою iPhone, Blackberry або інших смартфонів. Також mbrace дає можливість зв'язатися з дилером компанії-виробника, а перед довгою поїздкою завантажити в бортовий комп'ютер автомобіля навігаційні карти.

Нова система буде доступною на всіх нових моделях Mercedes-Benz, а також в машинах, на які встановлюється система попереднього покоління Tele Aid. Покупцям буде запропоновано використовувати mbrace безкоштовно перші шість місяців, після чого вони зможуть підписатися на платне користування пристроєм за 280 доларів на рік.

Аналогічна схема застосовувалася і при продажі автомобілів з Tele Aid. Як сказала представник компанії Mercedes-Benz, Донна Боленд, близько 70 відсотків власників машин переходили на платне використання після закінчення умовно-безкоштовного терміну.

Джерело autorambler.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.