Енні Леннокс отримала премію «Жінка світу» Автор: Вікторія · Опубліковано: 16.11.2009 15:07 · Розділ: Культура

Чудова шотландська співачка Енні Леннокс удостоєна премії «Жінка світу». Вручення відбулося на щорічному саміті лауреатів Нобелівської премії світу в Берліні. Енні удостоїлася цієї нагороди за «роботу з підвищення обізнаності про ВІЛ/СНІД».

«Хочу висловити глибоку вдячність і повагу, - сказала колишня вокалістка Eurythmics, - всім жінкам, які працюють по всьому світу над пом'якшенням наслідків пандемії. Ця нагорода для них, вони дійсно її заслуговують».

Приголомшлива жінка і велика співачка із заслуженою нагородою. Фото взято з сайту mysciencestyle.com
Приголомшлива жінка і велика співачка із заслуженою нагородою. Фото взято з сайту mysciencestyle.com

Енні Леннокс організувала в Південній Африці проект SING, в якому взяли участь 23 співачки зі світовими іменами. З 2003 року за допомогою благодійних концертів SING вдалося зібрати два мільйони доларів, які були передані організації Treatment Action Campaign на лікування, проведення аналізів, профілактику та просвітницькі програми. У 2007 році було записано пісню Sing (у записі також брали участь Pink, Мадонна, KT Tunstall, Джосс Стоун, Шакіра та багато інших), що увійшла до альбому Songs of Mass Destruction.

Енні Леннокс зізналася, що на цю діяльність її надихнула заява екс-президента Південної Африки, Нельсона Мандели, який назвав африканську пандемію ВІЛ геноцидом.

Мер Берліна, Клаус Воверайт підніс співачці фрагмент Берлінської стіни. «Він виглядає цілком безневинним, тому що пофарбований, але довгий час він був частиною стіни страху», - зазначив чиновник, ймовірно, маючи на увазі в тому числі стіну страху навколо ВІЛ, яку руйнують такі відважні люди, як Енні.

Джерело webplus.info


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?