Готелі більше не потрібні? Автор: Lesly · Опубліковано: 16.11.2009 13:20 · Розділ: Нові технології

Російські архітектори, А. Горяйнов та М. Кримов, беручи до уваги гарячкові темпи сучасного життя, розробили мобільну спальну кабінку Sleepbox, яка забезпечить стомленим людям можливість перепочити навіть у людних та шумних місцях. За задумом розробників, її можна встановлювати на залізничних станціях, в аеропортах і торгових центрах.

Sleepbox можна встановлювати на залізничних станціях, в аеропортах і торгових центрах. Фото взяте з сайту dezeen.com
Sleepbox можна встановлювати на залізничних станціях, в аеропортах і торгових центрах. Фото взяте з сайту dezeen.com

Sleepbox - це невеличка кабінка шириною 2 м в, довжиною 4 м та висотою 2,3 м. Звичайно, ліжко (розмірами 2 × 0,6 м) з системою автоматичної зміни постільної білизни є основним функціональним елементом кабінки. Воно сконструйоване з м’якого та гнучкого полімерного матеріалу, покритого зовні целюлозною тканиною. Якщо клієнт бажає відпочити в більш комфортних умовах, то може замовити стандартний набір постільної білизни за додаткову плату.

Після виходу людини з приміщення запускається процес автоматичної зміни білизни (свіжа білизна, змотана в рулон, розмотується з одного валика, а використана ділянка намотується на інший) і включається кварцова лампа.

Після кожного клієнта автоматично змінюється постільна білизна, а приміщення кварцується
Після кожного клієнта автоматично змінюється постільна білизна, а приміщення кварцується

Крім того, Sleepbox оснащено системою вентиляції, звукового оповіщення, вбудованим рідкокристалічним телевізором, Wi-Fi, розетками для ноутбуків та зарядних пристроїв, а також тут передбачене місце для багажу.

В Sleepbox можна не тільки відпочити, але й попрацювати
В Sleepbox можна не тільки відпочити, але й попрацювати
а валізи можна розмістити в спеціальному відділенні для багажу
а валізи можна розмістити в спеціальному відділенні для багажу

У країнах з теплим кліматом Sleepbox можуть встановлюватися просто на вулицях (системи обігріву приміщення тут не передбачено). Таким чином будь-яка людина матиме можливість відпочити недорого і в безпеці, не турбуючись про свій багаж.

Орендувати таку кабінку можна буде на період від 15 хвилин до кількох годин.

Джерело: dezeen.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.