Fujitsu створила телефон-конструктор Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.11.2009 12:45 · Розділ: Нові технології

Японська компанія Fujitsu розробила новий форм-фактор мобільних телефонів, який обіцяє справжню революцію серед гаджетів цього класу. Мобільник F-04B, відомий також під ім'ям Keitai, можна розібрати на частини, а в майбутньому навіть зібрати з цих частин необхідну в даний момент комплектацію.

На перший погляд Keitai виглядає як звичайний слайдер, нижня половинка якого оснащена qwerty-клавіатурою. Секрет апарату в тому, що якщо потягнути за неї, то телефон розпадеться на дві частини без жодної шкоди для пристрою та його функціональності, - адже обидві половинки підтримують зв'язок між собою через bluetooth на відстані приблизно 10 метрів.

Мобільник F-04B, відомий також під імям Keitai, який можна легкозменшити. Фото взято з сайту dni.ru
Мобільник F-04B, відомий також під імям Keitai, який можна легкозменшити. Фото взято з сайту dni.ru

Верхня, основна, половинка телефону містить значну частину електронної "начинки", необхідної для роботи. Тут же розміщені блок приймача, антена та динамік. Сенсорний екран діагоналлю 3,4 дюйма має досить непогане розширення 480 х 960 пікселів і забезпечує самостійне використання "половинки" як повноцінного телефону. За задумом виробника, коли користувачеві набридне носити з собою важкий і товстий телефон, його легко можна буде "зменшити".

Нижня частина Keitai також обладнана сигналізацією викликів, тільки не звуковою, а світловою. Крім того, з неї можна набирати sms-ки, навіть якщо друга половинка лежить в рюкзаку в сусідній кімнаті. Така схема відображає турботу про недовірливих користувачів, що намагаються уникати опромінення від працюючого апарата.

Набір технічних можливостей новинки від Fujitsu доповнюють 12-мегапіксельна фотокамера та акумулятори, що забезпечують пристрій енергією на 600 годин у режимі очікування, повідомляє PC World.

На жаль, поки Fujitsu не планує продавати свою розробку за межами Японії.

Джерело dni.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.