Для виведення Львова з кризи Садовий візьме кредити Автор: Lussilda · Опубліковано: 17.02.2009 23:48 · Розділ: Економіка

«В мене є двоякі відчуття після вчорашньої сесії Львівської міської ради… Але я задоволений тим, що вчора депутати прийняли багато господарських питань, які є важливі для підприємців, закріпили земельні ділянки за аеропортом для будівництва терміналу і продовження злітної смуги», - про це у вівторок під час брифінгу заявив міський голова Львова Андрій Садовий.В понеділок після певних дебатів депутати прийняли бюджет розвитку Львова-2009. Це, в цілому, справило позитивне враження на мера Львова. Особливо те, що депутати затвердили угоду про підготовку кредитного фінансування з ЄБРР.

"Щодо бюджету розвитку, мені сподобалась злагоджена робота, проведена упродовж останнього місяця, - зазначив А.Садовий, - Щоправда, під час вчорашнього засідання сесії було внесено коригування на дуже невеликі суми до проекту бюджету. А сума бюджету є досить велика - 1,089 млрд грн".

На думку львівського мера, щоб не потрапити в «зону техногенної небезпеки», необхідно отримати кредитні кошти від Євробанку.

Коментуючи позику близько 800 млн грн, яка запланована у бюджеті розвитку Львова на 2009 рік, міський голова повідомив: «Щоб вивести Львів з зони техногенної небезпеки потрібно залучити не менше 1 млрд 200 млн».

Водночас, зі слів міського голови, зараз Львів має не багато боргових зобов’язань за кредитами попередніх років.

«У 2007 році ми випустили на 95 млн муніципальних облігацій. Борг ЛМКП «Львівводоканал» становить понад 20 млн доларів та ЛКП «Львівсвітло» – 20 млн доларів. Їх підприємства мають повертати самі», – пояснив Садовий.

В понеділок на сесії Львівської міськради Садовий, зокрема, переконував, що весь світ живе в кредит і іншого варіанту у Львова немає.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.