Японський міст визнано новим дивом світу Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.11.2009 09:49 · Розділ: Події у світі

Двічі лауреат "Книги рекордів Гінеса" або "Нове диво світу" - так називають величезний міст, зведений в Японії. Його довжина - чотири кілометри, а автомобільна траса проходить над рівнем моря на висоті 70 метрів. Як стверджують експерти, міст "Акасі" здатний витримати землетрус і ураганний вітер.

МістАкасі. Фото взято з сайту topnews.ru
МістАкасі. Фото взято з сайту topnews.ru

Ретельні перевірки на висоті майже 300 метрів над рівнем моря проводяться практично щодня. Виняток становлять форс-мажорні обставини. Хоча фахівці стверджують, що в розгул страшної стихії важко знайти більш безпечне місце, ніж вершина однієї з башт найбільшого у світі моста. Надійність велетенської конструкції в затоці Акасі була доведена ще під час будівництва.

Довжина моста складає чотири кілометри. Фото взято з сайту topnews.ru
Довжина моста складає чотири кілометри. Фото взято з сайту topnews.ru

У 1995 році стався потужний землетрус. Місто Кобе було повністю зруйноване. Через деформації рельєфу дна опорна башта змістилася на один метр, але встояла. Довелося переглядати всі розрахунки, в результаті довжина одного прольоту моста склала рівно 1991 метр.

Акасі здатний витримати землетрус катастрофічної сили - 8,5 бали за шкалою Ріхтера. Фото взято з сайту topnews.ru
Акасі здатний витримати землетрус катастрофічної сили - 8,5 бали за шкалою Ріхтера. Фото взято з сайту topnews.ru

Міст побудований не завдяки, а всупереч місцевим законам природи. Не страшні йому і ураганні пориви вітру - до 80 метрів за секунду. Контрольний центр працює в цілодобовому режимі. У випадку аварії або неполадок комп'ютерний центр видає сигнал тривоги. Аварійна бригада вирушає до місця пригоди через лічені хвилини.

Директор Центру розробок вахтових мостів, Мото Окуда розповів: "Нам вдалося впоратися відразу з декількома технічними завданнями. Незважаючи на велику глибину і сильну течію, були успішно встановлені основи для опорних веж, а також застосовано новий метод підвищення міцності несучих конструкцій".

Будівництво почалося з установки кесонів - циліндричних конструкцій для фундаменту веж. Вони занурювалися на глибину 60 метрів особливим способом - під вагою морської води. Похибка при закріпленні на дні склала п'ять сантиметрів. Для створення основи мосту винайшли бетон, який швидко застигає під водою. Його укладали шарами, як пиріг, протягом року.

Головний несучий елемент мосту - потужні дротові кабелі по обидва боки мосту. Усередині кожного - майже по 37 тисяч надміцних дротяних ниток. При діаметрі 5 міліметрів одна нитка витримує навантаження до 160 кілограмів. Загалом, було використано близько 300 тисяч кілометрів такого дроту. Цього вистачить, щоб сім разів обернути Землю по екватору.

Міст "Акасі" завершив стратегічний план з'єднання всього Японського архіпелагу єдиною транспортною мережею, і не тільки. Співробітник контрольного центру моста, Сігекі Ямамото, пояснив: "Міст "Акасі" виконує відразу кілька життєво важливих функцій. Це не просто швидкісна траса - по ньому також тягнуться водопровідні, електричні і телефонні лінії.

Щоб побудувати найбільший в світі міст, Японії треба було дев'ять років і близько п'яти мільярдів доларів. Зараз проїзд в один бік на легковому автомобілі коштує приблизно 25 доларів. Коли інвестиції окупляться, його обіцяють зробити безкоштовним, однак, за найбільш оптимістичними прогнозами, це має відбутися не раніше 2040 року.

Джерело topnews.ru


Інші новини розділу