В Дубаї з'явилась ще одна принада для туристів Автор: Lesly · Опубліковано: 12.11.2009 09:59 · Розділ: Культура

В Дубаї "виріс" найбільший у світі музичний фонтан. Як і планувалося, він розташувався на штучному озері поруч з найвищою будівлею світу, Бурдж Дубаї, в якій розміститься найдорожчий та найрозкішніший готель.

Найбільший у світі музичний фонтан розмістився на штучному озері перед славнозвісним Бурдж Дубаї. Фото взяте з сайту 1hitproperty.com
Найбільший у світі музичний фонтан розмістився на штучному озері перед славнозвісним Бурдж Дубаї. Фото взяте з сайту 1hitproperty.com

Насправді фонтан складається з кількох менших фонтанів, що розмістилися на площі, яка більш ніж вдвічі перевищує розміри двох футбольних полів. Крім того, цю красу можна розгледіти з космосу з висоти більш ніж 300 кілометрів, а струмені води з фонтану можуть досягати висоти 150 метрів, що відповідає 50-поверховому будинку.

Вся ця краса складається з кількох менших фонтанів
Вся ця краса складається з кількох менших фонтанів

Щомиті з поверхні штучного озера в небо здіймаються більше 80 тис. літрів води в різних напрямках, сплітаючись при цьому у вражаючі візерунки. Вночі цей шедевр підсвічується 6,6 тис. ліхтарів та 25 кольоровими прожекторами. За порядок виконання кожної презентації та цілісність "композиції" відповідають в основному комп’ютери.

А створили це диво відомі дизайнери з американської компанії WET Design, які вже встигли прославилися, звівши вражаючі фонтани у Лас-Вегасі (США).

Джерело: gizmodo.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?