У Великобританії випущено комп'ютер для пенсіонерів Автор: Вікторія · Опубліковано: 11.11.2009 16:27 · Розділ: Нові технології

У Великобританії випущено комп'ютер SimplicITy, призначений для людей старших 60 років. SimplicITy виготовлятиметься на замовлення протягом двох тижнів і доставлятиметься поштою.

На екрані комп'ютера розташовується всього шість кнопок для виконання базових функцій. Це електронна пошта, чат, перегляд веб-сторінок, файлів і відео. Крім того, в SimplicITy додано 17 відеозаписів з поясненням принципів роботи пристрою. Завдання новинки - вивести в інтернет британців, яким він здається занадто складним.

Шість кнопок для виконання базових функцій. Фото взято з сайту discount-age.co.uk
Шість кнопок для виконання базових функцій. Фото взято з сайту discount-age.co.uk

SimplicITy працює на основі операційної системи Linux Mint на базі ядра Linux. Користувачі можуть налаштувати її під свої смаки.

Загальний вигляд компютера. Фото взято з сайту discount-age.co.uk
Загальний вигляд компютера. Фото взято з сайту discount-age.co.uk

На сайті комп'ютера представлені дві моделі SimplicITy. Молодша коштує 436 фунтів стерлінгів, а старша 526 фунтів (приблизно 5,9 і 7,1 тисяч гривень відповідно). У цю вартість входить невеликий системний блок з енергозберігаючим процесором, 19-дюймовий монітор, а також бездротові клавіатура й миша. Формально такі комп'ютери можна віднести до класу Неттоп.

Всього у Великобританії налічується 6,4 мільйона чоловік старших 65 років, які ніколи не виходили в Мережу. Розробники комп'ютера відзначають, що Інтернет дозволяє пенсіонерам заощадити сотні фунтів стерлінгів, вибираючи більш дешеві товари і більш вигідні пропозиції щодо заощадження коштів.

Джерело rocketnews.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.