В Лондоні з’явилася величезна скульптура голуба Автор: Lesly · Опубліковано: 11.11.2009 10:57 · Розділ: Культура

В центрі Лондона, поруч з мерією у Вестмінстері з’явився величезний голуб. Птах виглядає як живий, сумніватися в цьому змушують тільки надзвичайні розміри скульптури.

Голуб мирнопасеться на траві поруч з приміщенням міської ради. Фото взяте з сайту thisislondon.co.uk
Голуб мирнопасеться на траві поруч з приміщенням міської ради. Фото взяте з сайту thisislondon.co.uk

Виготовлення шедевру було спеціально замовлене з нагоди виходу на ринок компактної камери Panasonic's Lumix DMC-ZX1 з восьмикратним оптичним зумом, можливості якої знайшли відображення в цій величезній скульптурі висотою 1,52 м і шириною 3,2 метра, виготовленій зі скловолокна. Наступні два тижні 200-кілограмовий велетень проведе на Ніл-Стріт, що неподалік від площі Ковент-Гарден.

Виготовлений зі скловолокна, птах виглядає як живий, - сумніватися в цьому змушують тільки величезні розміри скульптури.
Виготовлений зі скловолокна, птах виглядає як живий, - сумніватися в цьому змушують тільки величезні розміри скульптури.

Над виготовленням птаха протягом двох місяців трудилися п’ять художників.

Подібні витвори мистецтва на підтримку нового продукту з’являлися по всій країні. Серед них були величезний кінський каштан, поштова скринька, лава та погнутий стаканчик з-під кави, що розмістилися в Единбурзі, Манчестері, Брістолі і Лідсі відповідно.

Голуби - найбільш багатостраждальні птахи Лондана.
Голуби - найбільш багатостраждальні птахи Лондана.

А для столиці Великобританії було обрано голуба, оскільки, це найбільш багатостраждальний птах міста. Так, колишній мер Лондона, Кен Лівінгстон, заборонив годувати їх на північній терасі Трафальгарської площі в 2007 році. Ще раніше, в 2003 році було заборонено підгодовувати птахів на центральній площі Лондона.

Джерело: thisislondon.co.uk


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?