Знайдено простий спосіб знешкодити вірус H1N1 Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.11.2009 10:43 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені виявили, що звичайна кислотна озонова вода має здатність деактивувати вірус H1N1. Корейські фахівці, що виявили дану властивість, кажуть, що ця вода може стати ефективними і недорогими "ліками" для тих, кому в силу тих чи інших причин справжнє щеплення недоступне.

Вонг Лі, медик з Університету Кореї, каже, що кислотна озонова вода складається зі звичайної чистої води, змішаної з невеликою кількістю соляної кислоти і озонованого газу, який одержується в лабораторних умовах. Цікаво відзначити, що після того, як дані з'єднання "відключають" вірус, вони розпадаються і в організмі залишається звичайна вода, яка не залишає слідів кислотного впливу.

Хоча наявність "корейського методу" не скасовує необхідності щеплень, факт залишається фактом - кислотна озонова вода вбиває вірус, а витрати на виробництво даного "препарату" мінімальні в порівнянні зі складною структурою вакцини, розробка якої потребує значних затрат.

В останньому дослідженні корейські вчені з'ясували, що є спосіб виробництва нейтральних кислотних вод шляхом змішування невеликого обсягу соляної кислоти і води. На одну тонну води потрібно всього 22 грами концентрованої кислоти, проте навіть цього обсягу достатньо для того, щоб змінити рівень pH води з 7 до 4. За словами дослідників, в результаті такої реакції утворюється досить багато заряджених іонів хлору, що згубно діють на вірус, крім того загальне кислотне середовище має ефект стерилізації.

"Хоча сама кислотна вода може частково підвищити активність H1N1, наявність озонованих газів в концентрації більше 10 міліграмів на літр, повинна звести цей ефект до мінімуму", - говорять учені. У своєму дослідженні вони спостерігали 430 тис. індивідуальних вірусних тіл, які при дії на них кислотної води загинули вже через п'ять хвилин.

Також вчені встановили, що вода має синергетичну дію на з'єднання озону і кислоти, тому що без неї ефективність даних засобів нижча. Дослідники повідомили, що на думку про лікуванні H1N1 кислотною озоновою водою їх наштовхнули досліди з бактеріями кишкової палички E. coli, яка також гинула в кислотному середовищі.

Джерела: newsland.ru, physorg.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.