Яйце реабілітовано Автор: Lussilda · Опубліковано: 16.02.2009 23:41 · Розділ: Медицина

Згідно з результатами сучасного дослідження, для того, щоб обмежити кількість холестерину у своєму організмі, зовсім не обов'язково рахувати яйця, які ви з’їли за день. Як стверджують британські вчені з Університету Суррея, більшість людей можуть їсти стільки яєць, скільки їм хочеться, не хвилюючись про своє здоров'я, - пише РБК.

Широко поширена думка про те, що три яйця в тиждень - максимально припустима норма, є помилковою й ґрунтується на застарілих даних.

Британці вирішили спростувати цей міф. На думку вчених - навпаки - насичені жири, яких в яйцях предостатньо, не шкодять здоров'ю людини. Як підкреслив керівник дослідження професор Брюс Гриффін, яйця є важливою складовою здорової дієти, тому що містять багато різних поживних речовин.

"Розповсюджена думка, що поїдання великої кількості яєць є причиною високого змісту холестерину в крові й проблем із серцем, повинна бути спростована", - відзначив вчений.

За словами Гриффіна, тільки третина холестерину, надходить в кров із продуктів харчування. Основна його частина з’являється в залежності від ожиріння, шкідливих звичок і фізичної активності. Саме ці фактори впливають на рівень ризику виникнення серцевих захворювань.

"Якщо ви прагнете знизити рівень холестерину, набагато важливіше знизити споживання насичених жирів, які у великій кількості є в жирному м'яс, жирних молочних продуктах, печиві й інших борошняних виробах", - погодилася з ним Вікторія Тейлор, головний дієтолог Британського кардіологічного фонду.

За матеріалами РБК, Московский Комсомолец


Інші новини розділу