Приготуйте смажене курча не виходячи з авто Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.11.2009 14:28 · Розділ: Нові технології

В американському Лас-Вегасі завершується одне з найбільш шанованих світових мотор-шоу, де експонуються тюнінговані та спеціалізовані автомобілі, які з кожним роком привертають увагу дедалі більшої кількості учасників і відвідувачів, що зовсім не дивно, якщо навіть такий "монстр", як Toyota, дозволяє тут собі розслабитися і уявити щось на кшталт "авто-для геймерів", а молодіжним брендом виставки стала - "польова кухня" XXI століття.

Kogi xD - плід спільних зусиль Scion і студії MV Designs. В авто встановили спеціальне обладнання для барбекю та пива. Замість задніх сидінь тут розмістився холодильник, а в праві двері заднього ряду вбудовано раковина. На грилі можна готувати гамбургери, хот-доги, смажених курчат, кукурудзу і все, що можна "обертати на рожні".

Кухня в салоні автомобіля. Фото взяте з сайту newsland.ru
Кухня в салоні автомобіля. Фото взяте з сайту newsland.ru

А в результаті спільних зусиль B.A.D. Company, Microsoft Xbox і Toyota Racing Development масивний пікап Toyota Tacoma перетворився на пересувну ігрову станцію для завзятих геймерів.

Всі конструкторські рішення в цьому автомобілі спрямовані на підвищення комфортності гри. Так, двері типу "крило чайки" встановлені не для краси, а щоб звільнити простір для висувних передніх сидінь, які в розкладеному положенні розміщуються з боків машини. Перед кожним з розкладених сидінь розташовується індивідуальний дисплей. Гостроти відчуттів додає 650-ватна аудіо система від Kicker.

Авто для кібер-розваг та занять спортом. Фото взяте з сайту newsland.ru
Авто для кібер-розваг та занять спортом. Фото взяте з сайту newsland.ru

Втім, пасажири та водії модифікованої Toyota Tacoma можуть розважатися, не тільки просиджуючи добу за грою на Xbox. Автомобіль також має достатньо місця для спортивного обладнання. І все-таки він створений швидше для розваг, ніж для спорту.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.