Кредитки подорожчають Автор: Lesly · Опубліковано: 09.11.2009 12:57 · Розділ: Економіка

В найближчому майбутньому мільйони користувачів кредитних карток будуть неприємно вражені: банки планують ввести щорічний збір за користування карткою, а також підвищити відсоток комісії. До таких непопулярних заходів фінансові установи вдаються з метою підвищити власні доходи.

Однак, як пояснюють експерти з PricewaterhouseCoopers (одна з найбільших в світі міжнародна мережа компаній, що займається аудитом та консалтингом), - це не просто бажання наживи, а вимушений крок, оскільки безнадійні борги по кредитах становлять 50%, а до кінця наступного року, за прогнозами спеціалістів, досягнуть 5 млрд. фунтів стерлінгів.

PwC передбачає, що постійно зростаюча заборгованість стане бомбою з часовим механізмом для більшості банків, оскільки вже зараз близько 1000 клієнтів щодня звертаються по допомогу до фінансистів з причини неспроможності погасити власні борги. Саме тому, компанія радить банкам шукати нові способи заробляти гроші.

Фінансові установи планують підвищити банківську комісію за користування кредитними картками. Фото взяте сайту dailymail.co.uk
Фінансові установи планують підвищити банківську комісію за користування кредитними картками. Фото взяте сайту dailymail.co.uk

Річна процентна ставка багатьох кредитних карт вже становить 20% від непогашеного залишку, однак вона може піднятися до 30%. Крім того, власникам карток, можливо, доведеться щорічно сплачувати по 25 фунтів стерлінгів (342 гривні) тільки за відкритий рахунок.

Ще одним рятівним заходом, буде видача кредиток тільки "благонадійним" клієнтам. Якщо людина не надасть підтверджень про наявні прибутки та можливість погашати борги, то, відповідно, не зможе отримати позики.

У Великобританії, за повідомленням спеціалістів з PwC, масштаби списання боргів ніколи не сягали сьогоднішніх. Тому, й не дивно, що кредити стануть більш дорогими, адже позикодавці намагатимуться компенсувати втрати за рахунок нових клієнтів.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

  • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

    "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

    Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


  • Як навчитися економити воду?

    Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

    Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


  • Ласкаво просимо в офшори

    Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

    Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


  • Чому знецінюється нафта?

    Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

    Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


  • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

    Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

    Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.