Будинок, де народився Гітлер буде продано за 2 млн. євро Автор: Lesly · Опубліковано: 05.11.2009 12:57 · Розділ: Події у світі

Гелінде Поммер, власниця будинку, де народився Адольф Гітлер має намір продати його. І хоча вона ще не повідомила за скільки готова передати свою власність в інші руки, ріелтери припускають, що стартова ціна будівлі становитиме 2 млн. євро. Однак, місцева влада Браунау-ам-Інн (австрійське містечко поблизу Лінцу на кордоні з Німеччиною), намагається знайти спосіб перешкодити продажу, оскільки побоюється, що історична будівля може перейти у власність крайнім правим, які перетворять її на своєрідну святиню пам'яті Гітлера.

Мер Браунау, Герхард Скіба, сказав, що ідеальним вирішенням проблеми було б, якби міська рада виявила бажання придбати будівлю, і таким чином могла б контролювати її подальшу долю. Однак, в міській скарбниці немає достатньо коштів, щоб купити нерухомість, розміщену за адресою Зальцбургер-Форштадт, 15. Тому Скіба звертатиметься за допомогою до уряду країни, якщо власник все-таки наполягатиме на здійсненню продажу.

На другому поверсі цього будинку в 1889 році народився Адольф Шікльгрубер, в майбутньому відомий як Адольф Гітлер. Фото взяте з сайту dailymail.co.uk
На другому поверсі цього будинку в 1889 році народився Адольф Шікльгрубер, в майбутньому відомий як Адольф Гітлер. Фото взяте з сайту dailymail.co.uk

Сумнозвісне немовля прийшло на світ 20 квітня 1889 року на другому поверсі триповерхової будівлі загальною прощею близько 1,9 тис. кв. м. Саме тут батько Гітлера, інспектор місцевої митниці, з дружиною винаймали апартаменти до 1892 року, коли сім’я переїхала до Лінцу.

Історики наполягають, щоб тут було створено музей, однак мер проти цієї ідеї, аргументуючи свою позицію тим, що весь світ буде з’їжджатися до Браунау, тільки для того, щоб побачити "Музей Гітлера".

"В даний час в місті немає нічого, пов'язаного з ним, за винятком пам’ятного каменя жертвам нацизму. Ідея музею це табу", - додав мер, зазначивши, що він не буде проти проведення в Браунау "розумних" виставок, присвячених часу правління Гітлера.

Зараз експерти вивчають місцеві закони, щоб встановити, чи має муніципальна влада повноваження перешкодити продажу будинку в приватні руки.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу