"Жигулі-амфібія" власними руками Автор: Lesly · Опубліковано: 04.11.2009 11:24 · Розділ: Життя

Майже місяць тому журналісти одноголосно розповідали про "Жигулі-амфібію", помічену в Москві-ріці. Творцем дива техніки виявився 43-річний житель Москви, Сергій Філатов. Виявляється, він самостійно, крок за кроком, переобладнав свій автомобіль.

А починалося все так. Спочатку чоловік ізолював усі проводи у своєму ВАЗі, обробивши їх спеціальною мастикою, яка на повітрі перетворюється в гуму. Салон теж довелося повністю переробити: викинувши з нього все зайве, новатор придбав у будівельному магазині кілька металевих листів товщиною 1,5 міліметра. Потім він покроїв ці листи на безліч шматків по розмірах залізного каркасу ВАЗа, щоб утворився другий кузов. В автомайстерні всі ці частини зварили - так вийшов абсолютно непроникний залізний шар. Для входу був вирізаний люк на даху, оскільки після таких перетворень, двері виявилися заблокованими.

На початку цього літа новинку вирішили випробувати на Терлецьких ставах. проте, планам винахідника завадили міліціонери, які прибули на місце і заборонили проводити подібні випробування. Однак Філатов не опустив рук: вже через два місяці амфібія освоювала стави в Кускові. За цей час у неї "виросли" три задні гвинти на днищі, які працюють від двох звичайних автомобільних акумуляторів. А міцний пінопласт, прикріплений до днища спереду, виконує функції "полегшуючої подушки", яка забезпечує ідеально рівне положення екс-автівки на воді.

Після успішних випробувань на Кусковських ставах, у амфібії з’явився новий мотор - Нептун, - як у справжнього човна, і другий бензобак на 40 літрів. Після цього винахідник оснастив своє "дитя" якорем, веслами, вогнегасником, помпами для відкачування води та рятувальним жилетом.

Удосконалений ВАЗ Філатов перейменував у "Мурену", - саме такого кольору зараз автомобіль. "У машину я вклав близько 100 000 рублів", - підрахував експериментатор.

Восени готова "Мурену" повинна була пройти випробування на річці. Однак цього разу підозрілий об’єкт зупинили працівники Державної інспекції з маломірних суден. Сергій отримав штраф в розмірі 500 рублів за те, що керував транспортним засобом без відповідного свідоцтва на право керування судном.

Чоловік каже, що реєструвати амфібію не буде, оскільки поки він збере всі необхідні документи, вона поржавіє. "Думаю, якщо з документами не вийде, я "Мурену" взагалі на катер перероблю! Просто заберу колеса і зроблю гладке днище. Ось тоді можна буде й до 100 кілометрів розганятися!", - додав Філатов.

Джерело: newsru.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.