Французькі кухарі приготували тірамісу рекордних розмірів Автор: Lesly · Опубліковано: 03.11.2009 17:46 · Розділ: Цікаві факти

Дванадцять справжніх професіоналів у своїй справі трудилися не покладаючи рук цілу ніч, щоб встигнути представити свій їстівний шедевр на фестивалі, що відбувся у французькому місті Віллербан.

В готовому вигляді тірамісу важить більше тони і зараз зберігається на льодовому катку. Працю кухарів належно оцінили і представники від Книги рекордів Гінеса, визнавши тірамісу найбільшим в світі.

Фото взяте з сайту news.bbc.co.uk
Фото взяте з сайту news.bbc.co.uk

А для приготування італійського десерту рекордних розмірів було використано 4000 яєць, 300 кілограмів сиру "маскарпоне", 60 кг вершків, 192 кілограми цукру, 180 кілограмів печива, 12 кілограмів шоколаду і майже 5 кілограмів какао-порошку.

Організатори акції повідомили, що тірамісу поріжуть на шматки та продадуть, а виручені кошти будуть спрямовані на благочинні цілі.

Попередній рекорд з приготування тірамісу був встановлений у Швейцарії: тоді результат роботи групи кухарів заважив 782 кілограми. Варто додати, що по формі колишній рекордсмен нагадував Апеннінський півострів.

Фото взяте з сайту guinnessworldrecords.com
Фото взяте з сайту guinnessworldrecords.com

Джерело: news.bbc.co.uk


Інші новини розділу