Плечові накладки в стилі вісімдесятих знову в моді Автор: Lesly · Опубліковано: 03.11.2009 15:26 · Розділ: Цікаві факти

Величезні плечові накладки вважалися одним з найбільш невдалих породжень моди періоду вісімдесятих. Однак, як виявилося, вони не тільки повертаються в гардероби найбільших модниць, але й розпродуються небаченими темпами. Це означає, що всі жінки, які можуть похвалитися "відчуттям" моди, вважають за необхідне поповнити свій гардероб цією дрібничкою.

Популярність плечових накладок стрімко зросла після того, як провідні американські доми моди, включаючи Balenciaga та Balmain, зробили на них основний акцент в своїх останніх колекціях.

Експерти пояснюють таку велику популярність плечових накладок тим, що більшість жінок вважають за доцільніше придбати таку модну дрібничку і носити з уже наявним одягом, а не повністю оновлювати гардероб.

Камілла Рідлі-Дей, заступник редактора з питань моди видання Daily Mail, прокоментувала це явище так: "Це дешевий спосіб оновити одяг. Крім того, додала вона, ті, хто носять плечові накладки почуваються більш впевнено. І зовсім не обов’язково вибирати величезні накладки: вони чудово підкреслюють лінію плеча, не досягаючи екстремальних розмірів.

Джо Гупер, представник популярної мережі універмагів "John Lewis", розповів: "Продажі суконь, жакетів та блузок зі вшитими накладками суттєво зросли. Однак багато жінок, щоб надати своєму повсякденному гардеробу відтінку мужності, шиють накладки самостійно або купують їх окремо".

Ганна О'Саліван, стиліст, яка одягає багатьох жінок-високопосадовців країни, радить своїм клієнткам "особливо тим, в кого вузькі плечі, не забувати про плечові накладки, готуючись до нарад, зокрема, до таких, де домінують чоловіки. Прийшовши на зустріч з широкими плечима, і підкресливши їх, склавши руки перед собою на столі, жінки зможуть конкурувати з фізичною перевагою чоловіків".

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу