Мотоцикліст-любитель "встановив" світовий рекорд Автор: Lesly · Опубліковано: 03.11.2009 12:21 · Розділ: Цікаві факти

26-літній мотоцикліст, Паоло Туріна, з Італії отримав поштою штрафну квитанцію за перевищення швидкості в якій значилося, що він промчав позв встановлену спідкамеру зі швидкістю 616 кілометрів на годину.

Якщо вірити даним вказаним в документі, Туріна побив офіційний рекорд перегонів MotoGP, встановлений пілотом Дані Педроса, який становить 349 кілометрів на годину, перевищивши його на небагато-немало - 267 кілометрів на годину. "Якщо я такий швидкий, може мені взяти участь в перегонах? У Валентино Россі (італійський мотогонщик, 9-кратний переможець чемпіонату світу з мотоперегонів) немає жодного шансу", - заявив він.

Італієць спробував оскаржити штраф в поліції, однак там його запевнили, що перевищення швидкості було зафіксовано коректно, хоча в числі, надрукованому на квитанції, дійсно могла статися помилка. Однак, якщо апеляційний суд не стане на його бік, мотоциклісту доведеться сплатити штраф у розмірі 200 євро.

"Якщо вони визнають цю квитанцію законною, то я потраплю до Книги рекордів Гіннесса, - заявив мотоцикліст. Він показує квитанцію друзям і знайомим, як тільки хтось починає перебільшувати досягнення мотоциклістів. "Я вже їздив до дилера, який продав мені байк - вони зробили собі копію штрафу і повісили у себе на стіні".

Джерело: thenewspaper.com


Інші новини розділу