Utorrent більше не загромаджуватиме канали Автор: Lesly · Опубліковано: 02.11.2009 17:27 · Розділ: Нові технології

Тепер інтернет-провайдерам не доведеться обмежувати або забороняти використання торрент-трафіку. Адже нова версія Utorrent - найпопулярнішого торрент-клієнта, буде підтримувати вдосконалений протокол BitTorrent, що дозволяє не загромаджувати канали.

Крім того, покращений протокол, що отримав назву UTP не захоплюватиме всю смугу. І цим самим даватиме можливість доступу в інтернет іншим програмам. А от недоліком новинки стане можливе зниження швидкості завантаження файлів.

Протокол UTP визначає час, який пакет даних потребує проходження від одного учасника мережі до іншого. Він автоматично знижує швидкість обміну інформацією, якщо виявляє "пробку" на її шляху. Зараз UTP Utorrent тестують кілька тисяч людей, однак, ніхто не знайшов значних помилок або недоліків.

Загалом, щомісяця Utorrent користуються як мінімум 28 мільйонів чоловік. Якщо вони всі перейдуть на нову версію, це значно розвантажить канали, вважають розробники. Віце-президент з управління продукцією компанії BitTorrent, Саймон Моріс, заявив, що перехід на UTP допоможе інтернет-провайдерам заощадити мільярди доларів.

Джерело: siteua.org


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.