Абу-Дабі бореться за титул близькосхідної столиці F1 Автор: Lesly · Опубліковано: 02.11.2009 16:54 · Розділ: Розваги

Абу-Дабі всерйоз взялося за боротьбу за титул найбільш привабливого для туристів міста на Близькому Сході. Тут планується звести нові розважальні комплекси серед яких буде і гоночний трек для проведення змагань Формули 1.

Крім того, тут з’явиться тематичний парк Феррарі на острові Яс, який планується відкрити в 2010 році. Робоча назва проекту "Ferrari World Abu Dhabi" (Світ Феррарі в Абу-Дабі). За задумом, комплекс повинен вінчати характерний червоний дах, на створення якого дизайнерів надихнув корпус автомобіля Ferrari G.

Фото взяте з сайту luxurylaunches.com
Фото взяте з сайту luxurylaunches.com

Площа тематичного парку досягатиме 1 999 935 кв. м (2152782 кв. футів) та міститиме найбільший в історії логотип Ferrari. В розважальному комплексі також розмістяться дивовижні атракціони, найшвидші американські гірки, а також симулятор перегонів Формули 1.

Ініціатори створення тематичного парку розваг переконані, що в найближчому майбутньому місто Абу-Дабу стане столицею Формули 1 на Близькому Сході.

Джерело: luxurylaunches.com


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.