Рекорд зі створення найбільших м’ячів знову побито Автор: Lesly · Опубліковано: 30.10.2009 17:38 · Розділ: Розваги

Мабуть рекордсмену Джоелу Уолу (Joel Waul) доведеться довго звикати до свого спорожнілого подвір’я, оскільки величезний м’яч з гумових смужок, над створенням якого він працював шість років, покинув місце свого звичного проживання, змінивши його на музей.

<strong>Джоел зі своїм дитям на подвір’ї власного будинку.</strong> Фото взяте з сайту dailymail.co.uk
Джоел зі своїм дитям на подвір’ї власного будинку. Фото взяте з сайту dailymail.co.uk

28-літній американець продав своє двометрове та чотиритонне творіння музею Ріплі "Хочете вірте, а хочете ні" (Ripley's Believe It or Not museum). М’яч вже ввійшов до Книги рекордів Гінеса, як найбільший у своєму роді.

Ідея, створити таке диво з’явилася в Уола шість років тому, коли, переглядаючи телебачення, побачив, як з літака над пустелею скидали тодішнього рекордсмена. "Я просто подумав, що це найкрутіша річ, яку мені коли-небудь доводилося бачити", - сказав він.

Едвард Мейєр (Edward Meyer) віце-президент музею Ріплі розповів: "У нас вже є два найбільші м’ячі, виготовлені зі шнурків та колючого дроту. А придбавши ще цей, ми отримали свою власну "святу трійцю".

Попередній рекорд встановив Стівен Мілтон (Steven Milton) з Орегону, який створив 2-тонний м’яч з більш ніж 175 тис. гумових смуг. Він був оголошеним найбільшим у світі в листопаді 2006 року в Чикаго. А з 1999 року найбільшим вважався м’яч вагою 1,5 т, автором якого був Джон Бейн.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.