Пластикові картки можна використовувати як будівельний матеріал Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.10.2009 16:02 · Розділ: Цікаві факти

У багатьох готелях світу вже давно замість звичайних ключів використовуються пластикові картки. Але щоб сам готель був зроблений з пластикових карт - про таке доводиться чути вперше.

Технічний прогрес переможно крокує по планеті Земля. Відходять у минуле такі колись популярні гаджети і девайси, як друкарські машинки, стаціонарні телефони, звичайні ключі. Зараз на їх місце прийшли ноутбуки і мобільні телефони. А замість звичайних ключів в більш, ніж 1200-тах готелях світу використовуються пластикові магнітні картки.

Щоб підкреслити простоту та надійність цього пристрою, в холі готелю Holiday Inn's Key Card Hotel, відкритого днями в Нью-Йорку, міститься експозиція, яка ввійшла до Книги рекордів Гінеса. Площа споруди складає 37 кв. м, вага - 1 814 кг.

Тут є і ресепшин, де всіх гостей зустрічає дівчина приємної зовнішності, готова відповісти на всі ваші запитання. Тут є готельний номер зі стінами, диванами, килимами, ліжком, шафами, каміном, кухонним столом і навіть туалетом, повністю зробленими з пластикових магнітних карток.

Створив цю експозицію художник Брайан Берг. На це було затрачено близько 200 тисяч пластикових карт. Сам він розповідає, що це не перше його творіння з цього незвичайного матеріалу, але перше, виготовлене в масштабі один до одного. До цього він створював копії відомих споруд. Приміром, днями Брайан планує закінчити створення 9-футової (2,7 м) копії нью-йоркського хмарочоса Емпайєр-Стейт-білдінг.

За словами Кевіна Ковальські, віце-президента мережі готелів Holiday Inn, таку експозицію вони вирішили створити, щоб ще раз підкреслити зручність і надійність пластикових магнітних карт в готельному бізнесі.

Джерело novate.ru


Інші новини розділу