У США відкривають нічні клуби для товстунів Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.10.2009 16:46 · Розділ: Цікаві факти

США все більшою популярністю користуються нічні клуби, де проводяться вечірки для людей з надмірною вагою. Популярні каліфорнійські нічні клуби Bounce і The Butterfly Lounge відкриті для людей, які відчувають себе некомфортно на звичайних вечірках через свою надмірну ваги. Нічні клуби для товстунів - відносно нове явище для США. Більшість з них розташовані в прибережних містах-курортах Каліфорнії, таких як Сан-Франциско та Сан-Дієго.

Піонером в новому успішному бізнесі стала Лайза Мері Гарбо, яка відкрила клуб Bounce. Вона каже, що зробила це, тому що втомилася бути «єдиною товстою дівчинкою в місцевому нічному клубі». «Я не думаю, що сьогодні «жиртрест» - це лайка. Занадто багато товстих людей навколо. Я не закликаю всіх товстіти, просто закликаю людей жити своїм життям поза залежністю від об'ємів вашого тіла», - говорить господиня клубу для товстунів.

Двері нічних клубів для товстунів відкриті і людей з нормальною вагою. Серед відвідувачів Bounce товстими є три чверті жінок і лише чверть відвідувачів чоловічої статі. Справа в тому, що багато чоловіків середньої та худорлявої статури віддають перевагу повним жінкам. Є й ті, хто хоче на ніч зануритися в світ товстунів.

Витрати американців на лікування спричинених ожирінням хвороб щорічно складають 147 млрд. дол. США. За словами голови Центрів з контролю і профілактики захворювань США, Томаса Фріда, витрати на медичні послуги повних американців в середньому на 40% (або на 1429 дол.) вищі, ніж у їхніх співвітчизників з нормальною вагою. «Зараз необхідно зробити серйозні кроки для того, щоб зупинити темпи поширення епідемії ожиріння», - сказав Фріден.

В даний час 26% жителів США хворі на ожиріння, а ще близько 40% американців мають зайву вагу. Причому, зазначив Фріден, число хворих на ожиріння людей росте дуже швидкими темпами. Тільки з 1998 по 2006 рік цей показник збільшився на 37%, сказав керівник Центрів з контролю і профілактики захворювань США.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу