Куркумін вбиває ракові клітини Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.10.2009 15:20 · Розділ: Медицина

Поліфенол куркумін, що входить до складу кореня куркуми і надає їй жовтого забарвлення, може руйнувати ракові клітини в стравоході. Експеримент, проведений співробітниками Дослідницького онкологічного центру Кірка (Ірландія) в лабораторних умовах, показав, що куркумін починає знищувати ракові клітини протягом доби після потрапляння на клітинні колонії. Крім того, дана речовина активує в ракових клітинах механізм, який змушує їх пожирати самих себе.

Це відкриття робить можливим створення препаратів на основі куркуми для лікування раку стравоходу. З 70-х років минулого століття кількість випадків захворювання на цей вид раку зросла більш ніж наполовину. На думку лікарів, рак стравоходу провокують ожиріння, зловживання алкоголем і шлунково-стравохідний рефлюкс (мимовільне затікання шлункового вмісту у стравохід). Щорічно у Великобританії рак стравоходу діагностується у 7,8 тис. чоловік, це шоста за частотою онкологічна причина смерті.

Куркумін відомий своїми протипухлинними, антиокислювальними, протиамілоїдними і протизапальними властивостями. У 2008 році вчені з Університету штату Огайо розробили на основі куркуми синтетичні молекули, які можуть убивати клітини злоякісних пухлин грудей і простати, а також зупиняти їх розповсюдження.

А нещодавно фахівці з Університету Дюка довели, що куркума перешкоджає поширенню в мозку амілоїдних бляшок. Це означає, що щотижневе вживання в їжу приправи каррі, яка виготовляється з кореня куркуми, може запобігти розвитку хвороби Альцгеймера і деменції.

Джерело mma.ru


Інші новини розділу