В Європі почали зникати дорожні знаки Автор: Вікторія · Опубліковано: 29.10.2009 14:06 · Розділ: Цікаві факти

Європа почала позбавлятися від дорожніх знаків. Європейські чиновники вирішили, що оскільки 70% інформації, розміщеної на знаках, водіями все одно ігнорується, то їх можна сміливо демонтувати і відправити на металобрухт, не витрачаючи бюджетні гроші на ремонт і заміну. Експеримент з ліквідації дорожніх знаків з 2007 року стартував в 7 невеликих містечках Євросоюзу, серед яких англійський Іпсвіч, датський Ейбі, бельгійський Остенд, лондонський район Кенсінгтон та інші. Якщо експеримент буде визнаний успішним, тобто призведе до зниження кількості ДТП, то його можуть перенести і на більші міста ЄС.

«Психологи вже давно довели, що приблизно 70% дорожньої інформації водіями ігнорується». Ідея розробників програми з ліквідації дорожніх знаків схожа на утопію: водії та пішоходи рухаються в одному потоці, при цьому всі поважно ввічливі один до одного: привітальні жести, кивки головою, зоровий контакт. Проте ця утопія вже стала реальністю для голландського містечка Маккінга. На в'їздах в цей населений пункт, де проживають, щоправда, лише трохи більше тисячі чоловік, стоїть єдиний знак - «Verkeersbordvrij», що означає «Дорожніх знаків немає».

Автомобілі неквапливо рухаються серед пішоходів, що рухаються в тому ж напрямку. Тут немає ні паркувальних автоматів, ні покажчиків напрямку руху, ні, тим більше, заборонних знаків. Стерли навіть розмітку.

Аналогічні правила, а точніше, їх повна відсутність, діє і в більших населених пунктах Голландії. Наприклад, у Драхтені, де живе 45 тис. мешканців, залишили лише два світлофора з 18, а на інших перехрестях ввели круговий рух. У місті діють лише два правила: дати дорогу і не створювати перешкод. При цьому, статистика відзначає, що кількість аварій скоротилася.

Наслідувати приклад Драхтена збираються і в німецькому Бомте (13,5 тис. жителів). «Вже в наступному році ми зрівняємо тротуари з дорогою, щоб ліквідувати будь-які розмежування між водіями та пішоходами», - обіцяє мер німецького містечка Клаус Гедейохан. Пішоходи та водії повинні рухатися в єдиному транспортному потоці, впевнений бургомістр, називаючи це поверненням в Середньовіччя, коли люди йшли між вершниками та возами.

На думку вчених, величезна кількість дорожніх знаків позбавляє водіїв головного - зосередженості. «А разом з нею ми втрачаємо і соціально відповідальну поведінку», - каже один з розробників проекту, Ганс Мондерман і приводить в приклад Німеччину, де діє 648 видів знаків. А в невеликих містечках їхня кількість нагадує «металеві зарості»: не стій тут, не повертай направо, пропустіть диких оленів, обережно, може бути слизько. .. По всій країні загальна кількість знаків наближається до 20 млн. штук. З цього кола вихід тільки один, впевнені розробники програми: дати водіям більше свободи і тим самим підвищити їхню відповідальність за свої дії. Оточений забороняючими написами, водій починає шукати свої ходи, відкинувши гарні манери, а небезпека закликає до обережності, пояснюють автори експерименту.

Якщо попереджувальні знаки, такі як «обережно, слизька дорога» абсолютно необхідні, то існування багатьох заборонних знаків пояснити важко. Супротивники програми говорять, що подібне нововведення можна запровадити лише в маленьких містечках, а якщо прибрати знаки в мегаполісах, це перетворить рух, особливо в час пік, у східний базар.

Тим не менше, європейським експериментом зі скорочення знаків вже зацікавилися експерти з Австралії і США, які відвідали Драхтен для вивчення досвіду. На їхню думку, існування заборонних знаків, що, наприклад, не дозволяють поворот і змушують автомобіліста об'їжджати кілька кілометрів і розвертатися, у багатьох випадках нелогічне, а от універсальні знаки дорожнього руху, наприклад, які встановлюють пріоритетність руху, виправдані, впевнений експерт.

Президент Колегії правового захисту автовласників Росії, Віктор Травін, коментуючи такі експерименти, зізнався, що також упевнений, що кількість дорожніх знаків знижувати необхідно, однак робити це слід обережно, з огляду на недостатньо високу культуру поведінки на російських дорогах. «Навіть, незважаючи на те, що керівники Держінспекції безпеки дорожнього руху закликають водіїв повідомляти про «непрацюючий» знак, все одно очевидно, що зі знаками перебрали», - зазначає Травін.

Підвищувати культуру водіння, на думку президента Колегії правового захисту автовласників, можна шляхом поступової передачі відповідальності водієві, який зараз схильний виправдовувати всі свої рішення дорожніми знаками. Наприклад, знак «Обгін заборонено», вважає Травін, цілком можна було б скасувати, але водій, що йде на обгін, повинен у такому випадку знати, що відповідати у разі виникнення аварійної ситуації буде по повній програмі.

Джерело steer.ru


Інші новини розділу