Палестинці пошили найбільше плаття Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.10.2009 14:56 · Розділ: Цікаві факти

Палестинці з міста Хеврон на Західному березі Йордану пошили, як вони вважають, найбільше плаття, прикрашене вишивкою. Над витвором працювали близько 150 майстринь, які і пошили сукню, довжина якої 32,6 метра, а ширина - 18,1 метра, повідомили організатори акції. Її метою було потрапити в Книгу рекордів Гінеса, а також привернути увагу до робіт місцевих майстрів.

Фото взяте з сайту news.ru.msn.com
Фото взяте з сайту news.ru.msn.com

Багато жінок на Західному березі почали виготовляти на продаж різні кустарні вироби після того, як введені Ізраїлем обмеження після початку другої інтифади призвели до економічного спаду.

Відповідно до останнього звіту ООН, спад в палестинській економіці в 2008 році тривав уже дев'ятий рік поспіль, а рівень безробіття виріс до 32%.

У звіті вказується, що серед причин такого стану - обмеження на пересування людей і товарів, введені Ізраїлем, руйнування палестинської виробничої бази, втрата частини сільськогосподарських земель та природних ресурсів внаслідок проходження кордону на Західному березі та ізраїльська поселенська діяльність.

Ізраїльський уряд стверджує, що обмеження необхідні для того, щоб запобігти проникненню на територію Ізраїлю бойовиків, які організовують напади на мирних жителів.

Джерело bbc.co.uk


Інші новини розділу