У літаках з'являться подушки безпеки Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.10.2009 13:24 · Розділ: Цікаві факти

У США вирішили доповнити правила з безпеки перельотів. Цього разу експерти рекомендують авіалініям обладнати пасажирські лайнери подушками безпеки, як в автомобілях. Тепер постало питання: чи варте це нововведення тих грошей, які будуть за це викладати і авіаперевізники, і пасажири?

Однак, переобладнувати залізних птахів, авіакомпанії не квапляться: нехай авіаційне управління США оголошує дату - 27 жовтня, - і нові вимоги - встановлювати подушки безпеки; це лише рекомендація, що не є обов'язковою для виконання.

"За статистикою ймовірність авіаційної катастрофи з загибеллю людей у сучасної цивільної авіації складає один на п'ять мільйонів польотів. Це значно безпечніше, ніж автомобілі", - стверджує Юрій Караш, доктор наук, член-кореспондент Російської академії космонавтики імені К. Е. Ціолковського.

Контраргумент американського федерального авіаційного управління - такі експерименти: два манекени зазнають удару об сусіднє крісло в літаку під час нестандартної посадки. Перший ще живий пасажир, демонструють датчики, не переживе отриманих черепно-мозкових травм, другий, вткнувшись в подушку безпеки, виживе точно. Сидіння в сучасних лайнерах витримує перевантаження в розмірі 16g. Але мало втримати крісло на місці, слід запобігти і травмам голови. Удар головою веде до втрати свідомості, отже, після аварійного приземлення або приводнення пасажир не здатний самостійно покинути лайнер до початку пожежі або задимлення.

Конструкція подушки нехитра, вона сховається в ремені безпеки, але в разі удару траєкторія її викиду буде іншою, ніж в автомобілі. "Вони не б'ють по обличчю, вони заповнюють простір перед пасажиром", - пояснює Біл Хаган, президент AMSAFE.

Нововведення можуть спровокувати значне зростання цін на авіаквитки, і це аж ніяк не через собівартість подушок. Авіаперевізникам доведеться позбутися декількох рядів сидінь в літаку, оскільки подушки потребують додаткового простору. Плюс - система чутлива до перевантажень і її обслуговування потребує додаткових тестів і перевірок після кожних 4 тисяч годин польотів. "Тільки 15 відсотків літаків відповідають цим вимогам", - констатує Хаган.

Беручи до уваги ці цифри, неамериканським авіакомпаніям, що літають до Нового Світу, не доведеться блискавично реагувати на нововведення, - схоже, переобладнання буде плавним. На американських літаках, якщо подушки безпеки і з'явилися, то в основному в салонах першого класу. Порівнюючи літаки з автомобілями, пілоти іронізують: подушки безпеки в машинах також вперше з'явилися спочатку як додаткова, а потім вже як масова і базова опція.

Керувати літаком не складніше, ніж керувати автомобілем. Але, як кажуть фахівці, якщо керувати автомобілем - це ходити по землі, то керувати літаком - це ходити по канату.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу