Дитина отримала право літати безкоштовно Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.10.2009 16:26 · Розділ: Життя

Народжена на борту літака авіакомпанії AirAsia дитина, отримала довічне право безкоштовно літати лайнерами цієї фірми. 31-річна пасажирка літака, що виконував рейс AK 6506 Пенанг-Кучінг (Малайзія) народила сина, коли лайнер пролітав над Куала-Лумпур на висоті приблизно в 610 метрів.

Пологи у приймав лікар, який теж був пасажиром літака; йому допомагав весь екіпаж. За даними авіакомпанії, пологи пройшли без ускладнень. Після приземлення, мати з новонародженим немовлям були доставлені в найближчий госпіталь.

Як повідомив один з директорів компанії AirAsia, на честь урочистої події малюкові і його матері було надано право безкоштовно літати літаками цієї компанії все життя, оскільки це перша дитина, що народилася на борту літака компанії AirAsia.

Подібний випадок не є унікальним, періодично право безкоштовно подорожувати дітям, які народилися на борту дарують як авіакомпанії, так і судноплавні фірми. Так, у 2005 році кувейтська авіакомпанія Al-Jazeera подарувала дівчинці, яка народилася на борту її лайнера, право до 18 років безкоштовно літати в будь-яку точку світу.

Однак, авіакомпанії не заохочують практику пологів на борту літака через те, що в разі надзвичайної ситуації, реанімувати новонародженого можливості не буде. Низка перевізників запровадила суворі обмеження на перевезення вагітних жінок. Так Air France і Lufthansa не пускають на борт жінок, термін вагітності яких перевищує 36 тижнів. А Iberia дозволяє перельоти майбутнім матерям з терміном від 34 тижнів тільки в супроводі лікаря.

Варто відзначити, що коли дитина народилася на борту літака, яка здійснює міжнародний рейс, то вона має право претендувати на громадянство країни, в яку направляється літак, у випадку, якщо закони цієї країни передбачають надання громадянства по праву ґрунту.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.