У США заборонили зупиняти п'яних водіїв Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.10.2009 11:56 · Розділ: Суспільство

Верховний суд США залишив в силі рішення, що забороняє дорожнім інспекторам Вірджинії зупиняти п'яних водіїв, які не порушують правила дорожнього руху. Поліція може супроводжувати автомобіліста, якщо підозрює його у вживанні спиртного, проте зупинити має право тільки після того, як водій або порушить правила дорожнього руху, або виявить ознаки сп'яніння - відхилиться від смуги, по якій їде або почне виляти. Проте, ця практика може не поширюватися на інші штати.

Цей прецедент виник після того, як в поліцію Вірджинії подзвонив невідомий і, повідомивши марку та модель машини, заявив, що за її кермом перебуває п'яний водій. Поліція затримала автомобіліста, однак в суді присяжні виправдали водія, підкресливши, що дії інспекторів були необґрунтованими - вони не мали права його зупиняти і проводити огляд. Це рішення було оскаржено, але Верховний суд США залишив його в силі.

Один із суддів, які проголосували проти виправдання п'яного водія - головний суддя Верховного суду Вірджинії, Джон Робертс молодший - заявив, що тепер поліцейським буде непросто пояснити сім'ї людини, яка загинула у ДТП з вини п'яного водія, чому в поліції не було повноважень зупинити машину і запобігти можливій аварії.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.