Англійці почали їсти золото та срібло Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.10.2009 16:20 · Розділ: Суспільство

У Лондоні до традиційного списку їстівних товарів цього тижня додали ще один - золото. В одному з найбільш популярних і великих столичних магазинів - «Селфріджіс» - розпочато продаж «їстівного» золота.

Влада, яка здійснює контроль за станом продуктового ринку країни, видала ліцензію на новий вид золота, який можна вживати в їжу. Воно являє собою створену спеціальним способом золоту плівку. Золотими листами в Лондоні покривають тістечка та інші десертні страви, а також цукерки. Продаються також і золоті блискітки, які радять додавати в келихи з шампанським.

Як повідомив представник «Селфріджіс», замовлення на поставку великих партій «їстівного» золота вже надійшли з Нью-Йорка, Токіо і Парижа, де гідно оцінили лондонську новинку. Одночасно випущений і срібний різновид цього новітнього продукту харчування.

Золоті та срібні листи продаються в коробці, вартість якої - 15,99 фунтів стерлінгів (25,58 дол. США). До неї входять два золотих і два срібних прямокутника площею 5 квадратних сантиметрів кожен. Особливим попитом новий продукт користується зараз в дорогих ресторанах. Так, у меню одного з них від сьогодні включена курка, цілком покрита золотом.

Проте для тих, кому їстівних золотих аркушів недостатньо, вперше в історії Лондона цього місяця знаменитий столичний магазин «Херродс» розпочав торгівлю золотими злитками.

Як стверджують фахівці, золото абсолютно нешкідливе і є їстівною речовиною. Воно не заважає травленню і відоме своїми гіпоалергенними властивостями. Рада Європи та США дозволяють використання золота дрібного помолу як їстівні прикраси продуктів харчування, зазначивши, що нововведення повністю відповідає європейським і американським стандартам з харчових добавок. Під їстівним золотом маються на увазі золоті гранули або гранульований золотий листок. У харчовій промисловості їстівне золото визнано харчовою добавкою, яка отримала умовне позначення Е175.

Джерело rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.