Львів голосує за обрання депутатів через відкриті списки Автор: Lussilda · Опубліковано: 12.02.2009 20:22 · Розділ: Політика

В четвер, 12 лютого, на сесії Львівської міської ради (ЛМР) депутати проголосували за звернення до парламенту України щодо внесення змін до закону України про вибори народних депутатів та до закону про вибори депутатів місцевих рівнів.

Народні обранці переконані, що проведення виборів за відкритими списками на всіх рівнях допоможе громадянам голосувати за конкретну особу, а не за «міфічний» список, в якому їм відомі лише максимум 5-10 осіб.

Поділ України на виборчі округи підвищить відповідальність депутатів перед виборцями, адже кожен новообраний представник влади буде нести персональну відповідальність перед людьми, які його обрали.

Депутати ЛМР пропонують також розглянути можливість створення виборчих блоків позапартійними особами. Відповідні зміни в законодавстві України сприятимуть створенню незаангажованих блоків.

Окрім того, представники ЛМР просять у Верховної Ради продовжити реформування судової системи з метою створення незалежної та ефективної судової влади.

"Ми пропонуємо кроки, спрямовані на формування та зміцнення нашої держави, повернення довіри народу до політики та політиків. Україні потрібна здорова та відповідальна політична еліта. Криза у державі є результатом поспішної та незавершеної конституційної та політичної реформ 2004 року, яка була прийнята без належного публічного схвалення. Ми переконані, що запропоновані нами кроки відкриють Україні можливості європейської інтеграції", - зазначив секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

Джерела: Львівський Портал, ЗІК, Захід.Нет


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.