Вперше представлено телефон з метеоритним корпусом Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.10.2009 11:48 · Розділ: Нові технології

Компанія Mobiado, відомий виробник ексклюзивних мобільних телефонів, представила черговий елітний гаджет - Mobiado Grand 350 Pioneer. Вихід пристрою присвячений 37-літтю від дня старту космічного апарату Pioneer 10, запущеного в 1972 році.

Виробник випустить всього 37 таких телефонів, кожен з яких отримає номер, вигравіруваний на задній панелі, що виготовлена з фрагментів метеорита Гібеон, виявленого в 1836 році в Намібії.

На борту космічного "Піонера" знаходиться пластинка з анодованого золотом алюмінію, що містить символічну інформацію про людину, Землю та її місце знаходження. Аналогічне зображення вигравіруване на задній панелі Grand 350 Pioneer.

Гаджет обладнаний QWERTY-клавіатурою, 2,36-дюймовим дисплеєм з QVGA-розширенням, 3,2-мегапіксельною камерою, 110 МБ вбудованої пам'яті, microSD-слотом для карт ємністю до 8 гігабайт, GPS-модулем, підтримкою бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth, а також призабутим останнім часом ІЧ-датчиком.

Вартість пристрою поки не розголошується.

Джерело allnokia.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.