Керівник ДПА Львівщини переконаний - бюджет може бути наповнений Автор: Lussilda · Опубліковано: 11.02.2009 19:29 · Розділ: Економіка

Голова Державної податкової адміністрації у Львівській області Костянтин Зінкевич провів в середу прес-конференцію, на якій звітував про виконану в 2008 р. роботу.

На початку брифінгу очільник податкової заявив: "На першій зустрічі із журналістами, після мого призначення, я наголошував, що ми будемо співпрацювати з позитивно налаштованими, сумлінними платниками податків, і податкова міліція буде виявляти особливу увагу до тих, хто не хоче платити податки... Результати року підтверджують, що напрямок був вибраний вірно. Основний свій результат я бачу в тому, що ми розібралися, хто добросовісний платник, а хто - ні".

Видно, «розібралися» дуже добре. Лише за січень цього року податківцями було зібрано 401,5 млн. грн., що перевищує показник січня минулого року майже на 15,6 млн. грн. (4%) та перевищує завдання поставлені на цей період Мінфіном та ДПА України. І все це, як переконує чиновник, - «без тиску податкової інспекції на платника податків».

«У першому місяці цього року ми виконали всі планові показники, які стояли перед Львівщиною. Поки що на рівні Львівщини ми бачимо, що ми можемо виконати завдання, які перед нами стоять», –повідомив К.Зінкевич.

За його словами податкова служба Львівщини в 2008 році зібрала податків, зборів та інших обов’язкових платежів майже на 25 відсотків більше, ніж за 2007 р..

Керівник ДПА переконаний, що таких результатів вдалося досягнути завдяки удосконаленню адміністрування податку на додану вартість. Це дало змогу виявити так звані "податкові ями" та упередити відшкодування з бюджету безпідставно заявлених сум ПДВ.

В той же час голова податкової розповів, що податкова міліція області викрила 127 спроб незаконного відшкодування ПДВ з бюджету. Порушено 26 кримінальних справ.

В найближчих планах податківців - "не дати спокійно жити на території області тим людям, які не бажають виконувати зобов’язання перед державою".

Збільшенню податкових надходжень, за словами К.Зінкевича, сприяє, також, підвищення ефективності перевірок. Їх кількість у минулому році зменшилася, а загальна сума до нарахувань зросла втричі. "Це означає, що податківці пішли з перевірками туди, куди треба", - зазначив К.Зінкевич.

Щоб зберегти державні кошти під час кризи, в ДПА у Львівській області запроваджено режим економії.

Зі слів пана Зінкевича, у першу чергу податківці економлять на телефонному зв’язку (обмежені міжміські дзвінки, не допускаються дзвінки на мобільні телефони), зменшилися видатки на відрядження, припинили будівництво та ремонти, планують скоротити споживання електроенергії.

І нових працівників на вільні вакансії поки не прийматимуть. Хоча, як запевнив керівник ДПА, скорочень теж не передбачається.

Джерела: ЗІК, ЗАХІД.НЕТ


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.