Британець перетворив свою квартиру на Версальський палац Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.10.2009 16:33 · Розділ: Життя

59-річний Едріен Ріман витратив 23 роки на те, щоб власними руками перетворити невелику муніципальну квартиру на точну копію Версальського палацу. Скромне за розмірами житло розташоване на дев'ятому поверсі блокової багатоповерхівки в Саутгемптоні. Зараз квартира нагадує всесвітньо відомий палац, розташований в паризькому передмісті - тільки, зрозуміло, у сильно зменшеному масштабі.

У Рімана немає ніякої освіти з проектування та архітектури, однак він зумів сконструювати всі деталі сам, та й робота обійшлася йому практично безкоштовно. А в роботі чоловік використав дошки, куплені на розпродажах, та речі, придбані з великою знижкою у благодійних секонд-хендах.

В результаті, стіни двох спалень у його квартирці тепер прикрашені позолоченими різьбленими дерев'яними панелями, декоративними деталями зі скла і шовковою оббивкою - від стелі до підлоги. Едріен зізнається, що нав'язлива ідея перетворити свою кімнату в мінікопію Версаля з'явилася у нього в 1986 році, коли він переїхав до своєї дружини Аннет (зараз їй 67 років). Саме тоді Ріман вирішив переробити типове житло на унікальне.

"Коли я побачив цю квартиру, в якій Аннет до того моменту прожила вже два роки, я жахнувся: всі стіни були обклеєні моторошними шпалерами кольору міді. І все, - згадує Едріен. - Спочатку я навіть не думав створювати щось подібне до того, що вийшло у мене в результаті. Я просто почав обшивати кімнати декоративними панелями і прикрашати їх. А вже потім зародилася ідея, результати якої ви бачите зараз".

Що найбільше вражає в цій історії - це факт, що Едріен жодного разу не був у Версалі. Але тепер, коли робота з перетворення його квартири закінчена, він вважає, що йому й не потрібно їхати до Франції, адже свій маленький Версаль є у нього вдома.

Фото взято з сайту dailymail.co.uk
Фото взято з сайту dailymail.co.uk

"Квартира зовсім як Версальський палац, тільки не така простора, - жартує чоловік. - Можливо, це не зовсім те, чого я прагнув, але тепер я вже занадто старий, щоб щось змінювати".

Страшно навіть уявити собі, як подружжя буде розбирати всі ці прикраси, якщо раптом виникне необхідність у переїзді. "Квартиронаймачі повинні повернути свою житлоплощу в первозданному вигляді, - пояснює Ріман. - Я не бачу способу розібрати все зроблене у разі переїзду. Схоже, мені доведеться жити тут до самого кінця".

Джерело pravda.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.