Токійське небесне дерево стане найвищою телевежею у світі Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.10.2009 12:33 · Розділ: Цікаві факти

За словами будівельної компанії, нова телевежа японської столиці, що вже отримала назву «Токійське небесне древо», сягатиме 634 м у висоту. Таким чином вона стане найвищою вежею світу.

У відповідності до початкового плану, висота токійського небесного дерева повинна була скласти 610 м, але проектувальники вирішили подовжити антену приблизно на 20 м, завдяки чому новий токійський проект стане вищим за 610-метрову телевежу в Гуанчжоу (Китай), яка зараз перебуває на стадії будівництва.

Башта, що зводиться на Суміда-ку та буде введена в експлуатацію навесні 2012 р., за планом інженерів, через день світитиметься двома різними видами вогнів. Хірохіто Тоцуне (Hirohito Totsune), проектувальник освітлення вежі, сказав: «Вона буде красиво оформлена невеликою кількістю вогнів з урахуванням навколишнього середовища».

Відкриття вежі заплановане на весну 2012 р. Як очікується, Токійське небесне дерево замінить нині діючу 333-метрову телевежу в Мінато-ку.

Джерело leit.ru


Інші новини розділу