Samsung представляє екологічний телефон Автор: Вікторія · Опубліковано: 16.10.2009 09:17 · Розділ: Нові технології

Компанія Samsung розробила новий мобільний телефон Blue Earth, який максимально безпечний для навколишнього середовища і при цьому досить високотехнологічний. Управління пристроєм здійснюється через сенсорний інтерфейс.

Розробляючи Blue Earth, корейський виробник ставив завдання не тільки випустити екологічний продукт, але і зручний у використанні технологічний пристрій. Апарат може похвалитися великим сенсорним дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Для підзарядки пристрою можна використовувати не тільки електромережу, але й енергію сонця. Для цього на задній панелі телефону розташований відповідний елемент живлення.

Фото взято з сайту severok.ru
Фото взято з сайту severok.ru

Корпус Blue Earth створено з використанням переробленого пластику від PET-пляшок. До того ж у пристрої відсутні такі токсичні матеріали як бромовані антипірени (BFR) і полівінілхлорид (PVC). Попрацювали фахівці і над зарядним пристроєм. Відповідно до офіційного прес-релізу, у режимі очікування він споживає не більше 0,03 Вт, що є дуже хорошим показником.

Варто звернути увагу на вбудовану оригінальну програму «eco walk» та режим «eco». При активації останнього відбувається автоматичне регулювання режиму роботи модуля Bluetooth і яскравості дисплея залежно від умов освітленості. «Eco walk» використовує інтегрований крокомір для визначення кількості вуглекислого газу, що не потрапила в атмосферу завдяки тому, що користувач прогулявся пішки, а не скористався автомобілем.

Фото взято з сайту ruformator.ru
Фото взято з сайту ruformator.ru

На прилавки магазинів Samsung Blue Earth потрапить до кінця цього місяця. Ціна новинки поки не розголошується.

Джерело ruformator.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.