50 професій в 50 штатах за 50 тижнів Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.10.2009 14:51 · Розділ: Життя

Житель США Деніел Седдікі (Daniel Seddiqui), який у вересні 2008 року поставив собі за мету змінити 50 робочих місць в 50 штатах за 50 тижнів, завершив свій експеримент. До кінця 2009 року молодий чоловік планує випустити книгу про свої пригоди.

На те, щоб відправитися в цю незвичайну подорож Седдікі підштовхнуло безнадійне фінансове становище: внаслідок економічної кризи він втратив всі свої заощадження, залишився без роботи і даху над головою. Батьки американця порадили йому звернутися за допомогою до фахівців і для початку відновити душевну рівновагу, а потім знайти нову роботу. Однак Седдікі вирішив, що зможе впоратися з труднощами, освоюючи нові професії.

За його словами, при виборі роботи він керувався особливістю устрою життя в тому чи іншому штаті і підбирав собі той вид діяльності, яким найбільше славляться регіони країни. Так, у Лас-Вегасі, штат Небраска, Седдікі працював розпорядником весіль, на острові Мауї, штат Гаваї, вибрав спеціальність інструктора з серфінгу, в Сіетлі, штат Вашингтон спробував себе в якості морського біолога, і так далі. При цьому, на кожну з нових спеціальностей американець витрачав не більше тижня.

Седдікі зізнався, що найбільше йому сподобалося працювати барменом в музичному клубі в Новому Орлеані, штат Луїзіана. "Я зустрів там дуже багато хороших людей", - поділився спогадами американець. Відповідаючи на питання про те, яка з професій йому категорично не сподобалася, Седдікі відповів, що залишився незадоволений роботою ловцем лобстерів. "Я зрозумів, що терпіти не можу море, а лобстери дуже боляче щипають", - розповів експериментатор.

Американець, який зумів змінити 50 професій трохи більш ніж за рік, висловив надію, що його приклад надихне багатьох людей на щось подібне. Крім того, він повідомив, що визначився зі своїм майбутнім і хоче стати дієтологом. З цією професією мандрівник познайомився в Джексоні, штат Міссісіпі, на 22-му тижні свого експерименту, простежити за ходом якого можна на особистому сайті Сіддікі "Living the Map".

Джерело shakhty.su


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.