Бегемот придумав, як чистити зуби Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.10.2009 17:27 · Розділ: Цікаві факти

Самка бегемота, Анела, яка живе у варшавському зоопарку несподівано виявилася відмінним стоматологом, у всякому разі, особисто для себе. Проблеми з зубами почалися у неї декілька років тому, коли в дієту бегемотихи включили вітамінізовану траву, необхідну для покращення обміну речовин тварини. Проте, ця трава постійно застрявала у неї між зубами, що завдавало їй чимало незручностей.

Зоотехніки, які доглядають за Анелою, вже почали працювати над розробкою плану операції з її усипляння і ґрунтовного чищення зубів сплячої тварини, як раптом бегемотиха сама "підказала", як краще вирішити проблему, що так їй дошкуляла останнім часом.

Сталося це так - коли у вольєрі Анели працівник зоопарку поливав зі шланга квіти, вона підійшла і, роззявивши величезну пащу, підставила хворі зуби під потужний струмінь води. З того часу зоотехніки почали щодня в такий простий спосіб чистити зуби бегемотихи. Тварина сама підказала людям, як їй допомогти, - видаляти застряглу траву струменем води.

Адміністрація закладу стверджує, що Анела здогадалася, як вирішити проблему із зубами тому, що вона наймудріша і найстарша з усіх тварин у зоопарку - цього року їй виповнилося цілих 47 років.

Джерело ecoportal.ru


Інші новини розділу