В Лондоні з’явиться меморіал Фредді Меркюрі Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.10.2009 17:21 · Розділ: Культура

У східній частині Лондона з'явиться пам'ятник фронтмену гурту Queen, Фредді Меркюрі, який помер в 1991 році. Урочиста церемонія відкриття меморіалу, який буде виконаний у формі зірки, відбудеться 24 листопада, на річницю смерті виконавця.

Пам'ятник Меркюрі буде встановлено навпроти центральної бібліотеки міського району Фелтхем, неподалік від місця, де виконавець жив після того, як переїхав до Лондона із Занзібару в 1964 році. Представники адміністрації району заявили, що відкриття меморіалу не лише увіковічнить пам'ять таланту Меркюрі, а й стане натхненням для багатьох людей. "Ця пам'ятна табличка покликана не тільки відзначити досягнення Фредді Меркюрі, але й нагадати пересічним мешканцям міста, що завдяки наполегливій праці та вірі в себе можна досягти великого успіху. Неважливо, хто ви і звідки, головне - знайти своїм талантам і умінням гідне застосування", - відзначили в раді Фелтхема.

Фредді Меркюрі (справжнє ім'я - Фаррух Булсара) народився в Занзібарі 5 вересня 1946. У 1964 році разом з родиною перебрався до Лондона, а через два роки вступив до коледжу, де навчався на кафедрі графічного ілюстрування. Наприкінці 1960-х років Меркюрі подружився з учасниками гурту Ibex, яка згодом була перейменована на Wreckage.

З Wreckage і почалася музична кар'єра Меркюрі. Потім він став штатним вокалістом колективу Sour Milk Sea, а в 1970 році приєднався до Smile. Саме він наполіг на тому, щоб гурт було перейменовано на Queen. В складі Queen Меркюрі записав 13 студійних платівок, шість з яких стали суперпопулярними.

У 1986 році почали з'являтися чутки про те, що музикант хворий на СНІД, проте сам він заперечував це. Про стан здоров'я вокаліста Queen знали тільки його близькі. 23 листопада 1991 виконавець офіційно зізнався в тому, що справді хворий. Наступного дня, 24 листопада Фредді Меркюрі помер у себе вдома в Лондоні від бронхіальної пневмонії, що розвинулася на фоні СНІДу.

Через чотири роки після смерті вокаліста, Queen випустила платівку "Made in Heaven". У 2004 році вокалістом Queen став колишній учасник Bad Company, Пол Роджерс, проте весною 2009 року він вирішив покинути групу і відродити свій колектив.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?