Bathphone - телефон для ванної Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.10.2009 11:19 · Розділ: Нові технології

У світі є безліч людей, переважно, жіночої статі, які люблять поговорити по телефону у ванній. Але це небезпечно для самого пристрою. Тому дизайнер Унгнох Юн (Ungnoh Yoon) створив Bathphone - концепцію водонепроникного телефону для ванної.

Без телефону важко уявити собі сучасне життя. І якщо раніше ці пристрої були «прикріплені» шнурами до приміщень, то зараз, з появою мобільних телефонів, можна постійно перебувати на зв'язку, незалежно чи ти в машині, чи в поїзді, у лісі, в пустелі, або, навіть, у ванній.

Фото взято з сайту novate.ru
Фото взято з сайту novate.ru

Щоправда, Bathphone - це не зовсім телефон, а скоріше спеціальний девайс, який за допомогою Bluetooth з'єднується з мобільником, що знаходиться в іншій кімнаті. Звичайно ж, він водонепроникний. Не зважаючи на наявність в ньому безлічі кнопок, слота для карти пам'яті, динаміка і мікрофону, вода в цей телефон потрапити, а отже, і вивести його з ладу, не може. Крім того він обладнаний спеціальною повітряною подушкою, яка навіть у випадку його потрапляння у воду, дозволяє йому триматися на плаву.

Фото взято з сайту novate.ru
Фото взято з сайту novate.ru

Звісно, виглядає цей пристрій не надто привабливо. Зовні він скоріше нагадує круглий шматок мила. Але ж це телефон для ванної!

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.