З’єднання та SMS в МТС подорожчають Автор: Lussilda · Опубліковано: 10.02.2009 14:53 · Розділ: Нові технології

ЗАТ "Український мобільний зв'язок", який є дочірньою компанією російського ВАТ "МТС", планує з 15 лютого підняти на 22 відсотки (до 0,33 грн.) плату за з’єднання для всіх абонентів передплачених тарифних планів.

Про це повідомила "Інтерфакс-Україна".

Подорожчає також відправка SMS-повідомлень на номери мобільних операторів в Україні в 34 тарифних планах - до 0,39 грн.

Нагадаємо, що лише 1 грудня минулого року вартість повідомлень в більшості тарифних планів МТС зросла з 0,3 грн. до 0,37 грн.

Але і це ще не все. Вартість відправки повідомлень на номери зарубіжних операторів для абонентів всіх передплачених тарифних планів буде коштувати 1 грн.

Компанія пояснює таке підняття цін тим, що вона проводить реструктуризацію і призводить тарифи на SMS до одного рівня.

«При цьому слід зазначити, що низка SMS-орієнтованих тарифів, а також вартість відправлення текстових повідомлень у рамках послуги "Моя Сім'я" залишаються без змін. Ця корекція не торкнеться більшої кількості наших абонентів. При цьому ПЗЗ, як і раніше, залишиться однією з найбільш низьких на ринку України», - заявили в прес-службі УМЗ.

"Текстові повідомлення вже давно перестали бути недорогим замінником голосу, особливо зважаючи на тарифи на голосовий зв'язок, що постійно знижуються. Зараз відправка повідомлень потрібна лише для окремих категорій користувачів, для яких ми залишили можливість дешево замовляти SMS", - пояснюють в прес-службі оператора.

Представники УМС заспокоюють, що плата за з'єднання в тарифі "Супер-МТС" при дзвінках в середині мережі і далі буде відсутня. Хоча нагадаємо, після закінчення безкоштовних хвилин або у разі відсутності продовження послуги "Супер", вартість вихідних дзвінків у мережі МТС і Jeans з 15 січня 2009 коштує вже не 25, а 50 копійок/хв.

Довідка Погляду:

ЗАТ "Київстар GSM" з 20 листопада 2008 р. підвищив вартість транзакції з переказу грошей з одного мобільного рахунка на інший з 0,25 грн. до 1 грн.

Як повідомляється в офіційному повідомленні в прес-службі компанії, починаючи з 101 транзакції протягом календарного місяця, за переказ треба заплатити 1 грн.

За словами начальника відділу внутрішніх комунікацій і зв'язку з громадськістю оператора Юлії Шилиної, "Київстар" вдався до таких заходів для запобігання фактів зловживання послугою "Переказ Грошей".


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.