Фруктові соки містять більше вітаміну С, ніж вказано на етикетках Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.10.2009 09:19 · Розділ: Цікаві факти

Рівень вітаміну С у багатьох фруктових соках та безалкогольних напоях набагато вищий, ніж зазначено виробником на етикетках, стверджують фармацевти Університету Сантьяго-де-Компостела (Іспанія). Це відкриття стало можливим завдяки новій методиці, яка дозволяє точно визначити вміст речовини в таких видах напоїв.

Аскорбінова кислота або вітамін С є натуральним антиоксидантом в більшості фруктів і овочів. Крім того, Європейська Комісія дозволяє використовувати його як добавку в соки, джеми та інші продукти харчування. Відомо, що вітамін С допомагає зміцнювати імунні функції організму, підтримувати біохімічні процеси і поглинати залізо. Однак високі концентрації аскорбінової кислоти можуть викликати діарею та розлади шлунково-кишкового тракту, тому визначення точного вмісту вітаміну С у харчових продуктах надзвичайно важливе для захисту здоров'я споживачів, вважають науковці.

Експерти розробили нову хроматографічну технологію для розділення та ідентифікації хімічних елементів, призначену для точного вимірювання вмісту аскорбінової кислоти у фруктових соках та напоях. Використовуючи цей метод, було виявлено, що кількість вітаміну С, вказана на етикетках більшості соків і фруктових напоїв, не відповідає фактичній. Серед 17 проаналізованих соків виробники лише двох найменувань правильно вказали на упаковці вміст вітаміну С. Як пояснюють фахівці, етикетка заводу-виробника найімовірніше вказує тільки вміст доданої аскорбінової кислоти, не беручи до уваги природні концентрації вітаміну у фруктах.

Дослідники зафіксували, що найбільше вітаміну С як правило містить яблучний сік - навіть більше, ніж цитрусові соки, - 840 мг/л проти 352-739 мг/л. Ананасовий і виноградний соки як правило, містять вітамін С в кількості 702 мг/л, а безалкогольні фруктові напої, помаранчеві, яблучні і лимонад - між 30,2 і 26,1 мг/л.

Джерело ecoportal.ru


Інші новини розділу