Впевненість в собі залежить від постави Автор: Lesly · Опубліковано: 07.10.2009 16:56 · Розділ: Краса і здоров'я

Мабуть всі пам'ятають, як в дитинстві батьки та вчителі постійно нагадували нам сидіти прямо. Однак, як виявляється, крім гарної постави це гарантує і впевненість в собі, вважають дослідники.

Нещодавно вчені провели експеримент, під час якого розділили добровольців на дві групи. Учасникам першої групи повинні були сидіти прямо, тоді як другій групі дозволили розслабитись, - вони сиділи зсутулившись. Потім їх попросили перерахувати три позитивні або негативні якості свого характеру, які якимось чином пов’язані з їхньою майбутньою професією.

Науковці зауважили, що люди, які сиділи прямо, більш впевнено говорили про себе та свою майбутню роботу.

Опісля, всі учасники пройшли тестування на здатність справлятися з посадовими обов’язками, які передбачає їхня майбутня професія. Проаналізувавши анкети, дослідники встановили, що люди, які сиділи прямо змогли краще проявити себе і цього разу, що особливо проявлялося при порівнянні результатів тестування з характеристикою, яку вони давали собі раніше.

Професор психології Річард Петі (Richard Petty) з Державного університету Огайо підсумував: "Виявляється, що постава може вливати на нашу самооцінку. Кожен може привчити себе сидіти прямо, що неодмінно призведе до позитивних змін в самосвідомості."

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.