Антиоксиданти збільшують ризик розвитку діабету Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.10.2009 09:56 · Розділ: Медицина

Антиоксиданти - це природні або синтетичні речовини, інгібітори окислення, які захищають клітини від руйнування, запобігаючи розвитку так званого окислювального стресу. Проте, іноді вони можуть здійснювати негативний вплив на наше здоров'я. Співробітники Університету Монаш (Австралія) вважають, що найбільшу небезпеку антиоксиданти створюють для людей з ранньою стадією діабету другого типу.

Фахівці вивчили ефекти окислювального стресу на мишах, яких тримали на високо-жировій дієті протягом 12 тижнів. У організмах однієї групи тварин не було ферменту Gpxl, який допомагає протистояти окислювальному стресу. Результати експерименту показали, що у мишей без ферменту Gpxl рідше, ніж у нормальних гризунів, розвивалася резистентність до інсуліну, що служить одним з перших ознак діабету. Проте, коли цю групу піддослідних почали підгодовувати антиоксидантами, вони стали більш схильні до розвитку цього захворювання.

За словами вчених, окислювальний стрес може пригнічувати дію певних ферментів, які порушують здатність організму використовувати інсулін на ранніх стадіях розвитку недуги. А антиоксиданти нейтралізують цей захисний механізм, внаслідок чого в людини виникає діабет.

Джерело science.compulenta.ru


Інші новини розділу