П'яних британців розвозитиме по домівках безкоштовне таксі Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.10.2009 14:35 · Розділ: Суспільство

П'яних британців будуть розвозити по домівках на спеціальному безкоштовному таксі. Ця ідея прийшла в голову представникам поліції невеликого містечка Уоттон, розташованого в графстві Норфолк, що на сході Англії. За задумом авторів проекту, ініціатива буде реалізована за рахунок коштів, які надходять до муніципальної скарбниці від платників податків.

А відбуватися все буде наступним чином: вечорами у вихідні дні таксі будуть курсувати по жвавих вулицях міста, підбираючи всіх нетверезих пішоходів і доставляючи їх додому. Влада Уоттона вважає, що нововведення допоможе значно знизити відсоток порушень громадського порядку, що здійснюються п'яними жителями населеного пункту.

Сержант поліції Ленс Огборн (Lance Ogbourne), один з авторів проекту, заявив, що реальна можливість убезпечити мешканців містечка - один з істотних плюсів запропонованих заходів. "Подібні дії допоможуть нам очистити вулиці від будь-яких підозрілих суб'єктів. Напившись, ці люди, як правило, просто тиняються містом. Вони не викликають таксі, і часто можуть бути небезпечні для оточуючих", - сказав поліцейський.

Тим часом, знайшлися й ті, хто не тільки не підтримує ідею, але й нещадно критикує її. Так, деякі люди вважають, що безкоштовне транспортування британців напідпитку не тільки несприятливо позначиться на бюджеті Уоттона, але й стане своєрідною пропагандою вживання спиртного. "Молоді люди зможуть спокійно піти в бар і напитися, не турбуючись про наслідки. Вони будуть знати, що їх довезуть до дому, та ще й безкоштовно", - поскаржився член міської ради Уоттона, 75-річний Альф Гарві (Alf Harvey).

Так чи інакше, найближчі три місяці нетверезі жителі Уоттона зможуть користуватися послугами безкоштовного таксі, яке буде працювати протягом вихідних з 23:30 до 02:00. Сума коштів, що була виділені з казни на організацію системи розвезення п'яних, не уточнюється.

В тому випадку, якщо реалізація проекту увінчається успіхом, подібні таксі з'являться і в інших містах Великобританії.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.