Puma робить перший крок у сфері автомобілебудування Автор: Lesly · Опубліковано: 07.10.2009 11:47 · Розділ: Цікаві факти

Вже другий тиждень поспіль фірмовий магазин компанії Puma, що на Карнабі Стріт (Carnaby Street) в Лондоні перебуває в центрі уваги прихильників чемпіонату "Формула 1". Причина цього небаченого пожвавлення криється в тому, що тут можна побачити гоночне авто повністю зібране зі спортивного одягу (1999 елементів), а саме: 1682 футболок, 88 пар джинсів, 64 пари взуття, 31 поясу, а також бейсболок, пляшок, тощо. Над створенням цього шедевру, довжиною 14 футів (близько 4,3 м), протягом цілої ночі трудилася команда з 8 чоловік.

Фото взяте з сайту elitechoice.org
Фото взяте з сайту elitechoice.org

Щоправда, перед тим дизайнери провели не менше тижня в робочій студії, де спочатку намалювали майбутнє авто від руки, а потім експериментували з тисячами елементів одягу, намагаючись визначити, що їм буде необхідно для створення копії гоночного автомобіля з відкритими колесами (на зразок тих, що змагаються в чемпіонаті Formula 1). Варто зазначити, що авто з одягу виглядає досить реалістично, щоправда ні їздити, ні навіть сідати в нього не можна, - автомобіль надто крихкий і може просто розламатися.

Отже, після тривалих експериментів, машину було зібрано за одну ніч в магазині. Колеса автомобіля виготовлено з пляшок для води, а роль шин виконали чорні джинси. Завдяки червоним футболкам, витвір набув класичного для Ferrari забарвлення (адже відомо, що Puma є офіційним постачальником одягу саме для команди Ferrari).

Керівництво магазину було надзвичайно вражене реакцією покупців на автомобіль з одягу. Адже тепер сотні людей заходять сюди, просто, щоб побачити це диво. Ідею планують втілити і в інших фірмових магазинах Puma.

Джерело: elitechoice.org


Інші новини розділу