Рекордний салат олів'є приготували в Сиктивкарі Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.10.2009 11:25 · Розділ: Цікаві факти

В день святкування державності Республіки Комі був побитий світовий рекорд з приготування найбільшої кількості салату олів'є. Силами п'яти кухарів напередодні було відварено та подрібнено 190 кілограм картоплі, 5000 яєць, 231 кг огірків та 167 кг ковбаси. Для дотримання рецепту в салат додали 75 кг зеленого горошку, 8 кг зелені, 3 кг солі. А всі заготовки викладалися в контейнер діаметром більше двох метрів.

У момент коли показники електронної ваги вже наближалися до заповітної позначки 1000 кілограм, ведучий звернувся до всіх присутніх на Стефанівській площі і повідомив, що для досягнення рекорду не вистачає палки ковбаси. Після чого він дістав банкноту номіналом 1000 рублів і заявив, що готовий купити відсутній інгредієнт. На щастя організаторів, в натовпі виявилася дівчинка, Христина, яка прийшла на свято відразу з двома сортами ковбаси. Копчену одразу забракували, а от за "Лікарську" дійсно заплатили обіцяну тисячу.

Незалежна комісія ретельно контролювала процес зважування вихідних продуктів, і занесла підсумкову вагу олів'є - 1007 кг на спеціальні бланки для передачі до лондонської штаб-квартири «Книги рекордів Гінеса». Глядачі терпляче спостерігали за роботою кухарів і незалежної комісії, за що були нагороджені можливістю скуштувати рекордний салат олів'є.

Джерело s-o-l.ru


Інші новини розділу