Визначено "економічно найвигідніших" акторів Голівуду Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.10.2009 09:48 · Розділ: Цікаві факти

Журнал Forbes визнав Наомі Уоттс найвигіднішою, з точки зору інвестування, голівудською актрисою. На кожен долар, який 41-річній актрисі заплатили за зйомку в трьох останніх фільмах, припадають 44 доларів прибутку від касових зборів. Аналітики Forbes, укладаючи рейтинг, розглянули зарплату 100 голлівудських актрис і касові збори від їхніх фільмів.

Почесне друге та третє місця посіли відповідно Дженіфер Конелі (41 долар прибутку на 1 долар інвестицій) та Рейчел Макадамс (30 доларів). П'яту сходинку зайняла Меріл Стріп (27 доларів) і всього на один долар, а отже й на одну позицію її випередила Наталі Портман (28 доларів прибутку). Популярна серед глядачів, Дженіфер Еністон змогла зібрати 26 дол. США на кожен долар інвестицій, посівши тим самим шосте місце в рейтингу. Заключає десятку найбільш "економічно вигідних" актрис Гіларі Свонк (23 долари). До списку також потрапили Холі Бері (23 долари), Кейт Бланшет (23 долари) та Ен Хетауей (23 долари).

Forbes відзначає, що до списку не потрапили такі актриси як Анжеліна Джолі, яка забезпечує стабільний інтерес преси і глядачів до будь-якого проекту, проте все ж таки не виправдовує заплачених їй 10 мільйонів доларів. Навпаки, верхні рядки рейтингу посіли акторки, яким платять порівняно мало по голлівудських мірках - 5 мільйонів і менше, - що дозволяє їм мати високий коефіцієнт окупності інвестицій.

Крім того, більшість актрис, які очолили рейтинг, рідко виступають в ролі головної зірки фільму: зазвичай картину разом з ними "тягнуть" інші актори, зокрема, виконавець головної чоловічої ролі.

Джерело liveinternet.ru


Інші новини розділу