Оголошено номінантів міжнародної премії Еммі Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.10.2009 10:43 · Розділ: Культура

Номінанти премії Еммі за традицією були оголошені в Каннах, де проходить міжнародна інвестиційна виставка нерухомості MIPIM. Понад 600 експертів з 50 країн світу обирали претендентів на нагороду, які, в боротьбі за звання кращих, за півроку пройшли три раунди попереднього відбору. Усього за призи в десяти номінаціях буде боротися 41 робота з 17 країн, причому вперше претендентом на перемогу стала картина з Таїланду - вона увійшла в номінацію фільмів для дітей та юнацтва.

Великобританія представлена в номінаціях "програми про мистецтво" (Мистецтво програмування), кращий актор та актриса, фільми для дітей та юнацтва, комедія, документальний фільм, драматичний телесеріал, розважальні програми без сценарію і телефільми.

За кількістю представлених робіт далі йдуть Бразилія (п'ять картин), Німеччина, Мексика та Філіппіни (по три картини). Номінантами стали також фільми з Данії, Польщі, Японії, Аргентини, Катару, Південної Кореї, ПАР, Сінгапуру, Нідерландів, Франції та Китаю.

За звання кращого актора боротимуться голландець Роберт де Хуг, китаєць Чен Лі, мексиканець Оскар Оліварес та британець Бен Уішоу. В номінації краща актрисиа представлені Емма де Кон (Франція), Енджел Локсін (Філіппіни), Сесілія Суарес (Мексика) і Джулія Уолтерс (Великобританія).

Крім того, ветерану британської журналістики, серу Девіду Фросту буде вручено нагороду засновників міжнародної премії Еммі, а директору німецького телеканалу ZDF, Маркусу Шехтеру - нагороду дирекції міжнародної премії Еммі. Урочиста церемонія нагородження пройде 23 листопада в Нью-Йорку, в готелі Хілтон.

На гала-церемонії будуть оголошені переможці в десяти категоріях в присутності тисячі представників телевізійного світу, 200 журналістів і фотографів провідних світових ЗМІ.

Джерело superstyle.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?